Ke stažení

Objeveno v internetu.

edispage downloads

To co vytvoříme a někomu pomáhá, nebo jen někoho rozesměje, má hodnotu a takové věci je nutné zachovat, rozvíjet. V seznamu zde najdete to co jsem vytvořil, nebo mi bylo doručeno a je možné dále předávat. Každý by měl něco tovořit, je to podstata bytí a není podstatné, jestli jsou to řádky zdrojového kódu, nebo výšivka či opečovaná rostlinka. Dělejte co Vás baví, tvořte :D

Popis Typ Ke stažení
Je peklo endo nebo exotermické? Triviální fyzikální otázka. Peklo a termika.txt
Přísloví Indiánů z kmene Dakotů: Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni! Mrtvý kůň.txt
Poznámky nezkušeného rozhodčího jménem Frank z východního pobřeží Frank a chili.txt
Sketch XMAN - Storm - může být i vektorově X-man Storm.jpg
Jak je možné vnímat marketing Marketing.txt

Zachyceno v čase

tokio
2015

Fotografie

Miluji focení pro jedinečnost okamžiku i přístup lovce ke každému zachycenému momentu. Někdy trpělivost jindy pohotová rychlá reakce znamená, že se Vám podaří zastihnout neopakovatelný moment.

gits
2011

Ke stažení

Nějaké soubory, jsem vytovřil jiné mi přišly e-mailem a některé jsem našel všemožně na internetu. Sbírka obsahuje seznam všeho, co mě zaujalo a považoval tak za důležité zachovat pro budoucnost.

angel
2004

Web a grafika

Dříve jsem intenzivně vytvářel webovou grafiku, jako návrhy stránek, bannery, ale i přímo kódoval web nebo jednoduché scripty. Miluji UX a oceňuji lidi, kteří se tímto přístupem řídí. Web je budoucnost!

Hodnoty

zen

Leadership

Učím se vidět příležitosti.

Zastávám zodpovědný přístup k životu a jeho podstatě. Pomohlo mi plno knih a především každodenní praxe v poznání sebe sama, ZEN, síla, respekt, pokora, Abrahamovo učení, 4 dohody, 5 vznešených pravd i deset svitků nejlepšího obchodníka, Pinterest.

Lidé jdou po různých cestách, aby došli k osvícení. To že zrovna nejdou po té vaší, neznamená, že se ztratili. (Dalai Lama)