Web a grafika

Webové projekty, webové stránky a webová grafika.

edispage web projects

Web respektive Internet je extrémně otevřené flexibilní médium, které nabízí nespočet různých možností a využití. Pokud máte startup, nebo stabilní společnost budete pravděpodobně potřebovat služby a především osobní přístup jak problematiku řešit, konzulotovat nové možnosti a trendy a možná se nechat inspirovat. Nabízím konkrétní služby, nezávislého posouzení projektů či konceptů, analýzu rizik, vyhodnocení business modelu a vše další co je vhodné s každým (webovým) projektem řešit. Na operativní úrovni dokáži zajistit tvorbu webových stránek i webových aplkací založeýcch na různých CMS, e-shopech, CRM či help-desk řešeních ale i vytvoření unikátních aplikací i pro náročnou firemní klientelu.

image image image image image image image image

Zachyceno v čase

tokio
2015

Fotografie

Miluji focení pro jedinečnost okamžiku i přístup lovce ke každému zachycenému momentu. Někdy trpělivost jindy pohotová rychlá reakce znamená, že se Vám podaří zastihnout neopakovatelný moment.

gits
2011

Ke stažení

Nějaké soubory, jsem vytovřil jiné mi přišly e-mailem a některé jsem našel všemožně na internetu. Sbírka obsahuje seznam všeho, co mě zaujalo a považoval tak za důležité zachovat pro budoucnost.

angel
2004

Web a grafika

Dříve jsem intenzivně vytvářel webovou grafiku, jako návrhy stránek, bannery, ale i přímo kódoval web nebo jednoduché scripty. Miluji UX a oceňuji lidi, kteří se tímto přístupem řídí. Web je budoucnost!

Hodnoty

zen

Leadership

Učím se vidět příležitosti.

Zastávám zodpovědný přístup k životu a jeho podstatě. Pomohlo mi plno knih a především každodenní praxe v poznání sebe sama, ZEN, síla, respekt, pokora, Abrahamovo učení, 4 dohody, 5 vznešených pravd i deset svitků nejlepšího obchodníka, Pinterest.

Lidé jdou po různých cestách, aby došli k osvícení. To že zrovna nejdou po té vaší, neznamená, že se ztratili. (Dalai Lama)