Fotografie

Zachyceno v jedinečném okamžiku.

edispage photos

Fotograf musí mnohdy čekat hodiny dny. Jsou okamžiky, kdy musí být naopak velmi pohotový a mít rychlou ruku a rychlý čas. Přestože se v grafických editorech a specializovaných aplikacích dají dělat divy, vždy to bude o té čisté práci. Perfektně zachycenou fotografii nikdy špatná 100x vylepšovaná nepřeváží. Fotograf vždy bude ten kdo fotí, ne ten, který upravuje. Fotograf bude vždy vědět, co do každé jednotlivé fotografie dal, co chtěl zobrazit světu, zachytit. Miliony možností, jedno stisknutí. Někdy není složité postavit se na úchvatné místo a cvaknout solidní fotografii (výzvou možná je, se na to místo dostat), umění ale je, když na běžném místě najdete nezapomenutelnou fotografii.

image image image image image image image image image image image image image image image image

Zachyceno v čase

tokio
2015

Fotografie

Miluji focení pro jedinečnost okamžiku i přístup lovce ke každému zachycenému momentu. Někdy trpělivost jindy pohotová rychlá reakce znamená, že se Vám podaří zastihnout neopakovatelný moment.

gits
2011

Ke stažení

Nějaké soubory, jsem vytovřil jiné mi přišly e-mailem a některé jsem našel všemožně na internetu. Sbírka obsahuje seznam všeho, co mě zaujalo a považoval tak za důležité zachovat pro budoucnost.

angel
2004

Web a grafika

Dříve jsem intenzivně vytvářel webovou grafiku, jako návrhy stránek, bannery, ale i přímo kódoval web nebo jednoduché scripty. Miluji UX a oceňuji lidi, kteří se tímto přístupem řídí. Web je budoucnost!

Hodnoty

zen

Leadership

Učím se vidět příležitosti.

Zastávám zodpovědný přístup k životu a jeho podstatě. Pomohlo mi plno knih a především každodenní praxe v poznání sebe sama, ZEN, síla, respekt, pokora, Abrahamovo učení, 4 dohody, 5 vznešených pravd i deset svitků nejlepšího obchodníka, Pinterest.

Lidé jdou po různých cestách, aby došli k osvícení. To že zrovna nejdou po té vaší, neznamená, že se ztratili. (Dalai Lama)